Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Поради та рекомендації

Поради та рекомендації - розділ з професійними матеріалами з садівництва та городництва. Радимо, рекомендуємо, ділимося секретами багатих врожаїв і допомагаємо виростити міцні і сильні рослини.

01 бер 2022
1010

Щоб виростити багатий урожай овочів, ягід та фруктів, або ж створити мальовничі квітники, регулярного поливу, розпушування ґрунту та видалення бур'янів явно замало. Без добрив — органічних та мінеральних — тут не обійтися. Ловіть шпаргалку!

25 лют 2022
1160

Хвойні рослини стали частими гостями присадибних ділянок. Їх використовують як при оформленні великих садових просторів, так і невеликих прибудинкових територій. Хвойники прості у догляді, надзвичайно декоративні та у більшості випадків вимагають лише обрізки.

24 лют 2022
958

Робота в саду — це весело, цікаво та корисно. Що може бути смачніше, ніж продукти, вирощені своїми руками, або вечері на терасі в оточенні ароматних рослин, що пишним цвітінням відгукнулися на ваш дбайливий догляд? Якщо ви садівник-початківець, скористайтесь нашими порадами з дизайну садової ділянки на дачі — закладки саду і квітника, планування городу, альпінарію і навіть водойми.

17 лют 2022
1002

Поки розсада росте, стежте за усіма явними слідами шкідників та хвороб, що можуть її вражати, — перевіряйте нижню сторону листя та стебла, за необхідності вибірково та агресивно проріджуйте, зрізайте пошкоджені та знебарвлені частини, ізолюйте заражені рослини. Більшість захворювань та шкідників здатні надзвичайно швидко поширюватися, вражаючи всі сіянці у приміщенні, тому діяти тут потрібно швидко.

15 лют 2022
1326

Для максимальної схожості та здорового зростання насіння потрібна обробка засобами захисту від бактеріальних та грибкових інфекцій, а також загартовування, стратифікація та інші процедури.

14 лют 2022
1182

Вирощування розсади - це весело і допомагає позбутися зимової хандри. Також економить гроші та дозволяє посадити рідкісні сорти, розсаду яких зазвичай не купити. Але для хорошого врожаю важливо витримати термін посіву насіння у своїй кліматичній зоні.

30 лис 2021
1272

Більшість технічних та деякі столові сорти винограду добре переносять м'які зими без укриття. Втім при промерзанні ґрунту до -5-8°C коренева система (а значить, і вся рослина) знаходиться під загрозою.

26 лис 2021
1815
22 лис 2021
1510

 Пізньої осені заморозками нікого не здивуєш. Добре, якщо вони наростають плавно, і ви встигли підготуватися до холодів. Але часто морози приходять несподівано і буквально за ніч знищують більшу частину вашої праці.

09 лис 2021
1453

У листопаді робота в саду та на городі могла б і припинитися, але сніг доки не ліг. А це означає, що іще вистачить часу на завершення осінніх приготувань: город під зиму вже засаджений, а ось підготовка саду до зими — триває.

Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.