Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Статті для садівників

14 бер 2022
2243

Квіти слугують окрасою практично кожної ділянки. Їх вирощувати легше, ніж овочі. Але й у цій справі є тонкощі. Одна з них — термін посіву насіння. Кожну квітку потрібно посіяти у певний час — не раніше і не пізніше. Тому ми підготували для вас шпаргалку з термінів посіву насіння квітів.

10 бер 2022
3476

Більшість овочів — однорічні рослини. Вони швидко дозрівають і потрапляють на стіл або вирушають у підвал на зберігання. Городнику важливо дотримуватись усіх термінів — тільки у цьому випадку можна розраховувати на хороший урожай. Календар посадки та збирання овочів — до ваших послуг.

08 бер 2022
1367

Фосфор — елемент, необхідний для повноцінного живлення садових та овочевих рослин. Фосфорні добрива збільшують цукристість плодів, роблять багаторічники холодостійкими та несприйнятливими до хвороб. Основні його завдання — розвиток потужної кореневої системи та стимулювання цвітіння.

04 бер 2022
1314

Калій надзвичайно важливий для правильного розвитку рослин, особливо в період їх цвітіння та формування зав'язей. Це основний будівельний матеріал для клітин, елемент, без якого не відбувається накопичення цукрів та утворення крохмалю.

03 бер 2022
1616

Гідропоніка для полуниці з кожним днем ​​стає все популярнішою. Метод дозволяє впродовж цілого року отримувати екологічно чистий та неймовірно смачний урожай, який нічим не поступається ягодам, вирощеним за традиційною технологією.

01 бер 2022
1300

Щоб виростити багатий урожай овочів, ягід та фруктів, або ж створити мальовничі квітники, регулярного поливу, розпушування ґрунту та видалення бур'янів явно замало. Без добрив — органічних та мінеральних — тут не обійтися. Ловіть шпаргалку!

28 лют 2022
1772

Високі грядки — не новинка агротехніки, до якої останнім часом інтерес садівників різко зріс. Пов'язано це з багатьма причинами. Не остання серед них — краса та доглянутість дачної ділянки за мінімальних витрат ресурсів.

25 лют 2022
1428

Хвойні рослини стали частими гостями присадибних ділянок. Їх використовують як при оформленні великих садових просторів, так і невеликих прибудинкових територій. Хвойники прості у догляді, надзвичайно декоративні та у більшості випадків вимагають лише обрізки.

24 лют 2022
1137

Робота в саду — це весело, цікаво та корисно. Що може бути смачніше, ніж продукти, вирощені своїми руками, або вечері на терасі в оточенні ароматних рослин, що пишним цвітінням відгукнулися на ваш дбайливий догляд? Якщо ви садівник-початківець, скористайтесь нашими порадами з дизайну садової ділянки на дачі — закладки саду і квітника, планування городу, альпінарію і навіть водойми.

23 лют 2022
934

Томати вдячно відповідають на дбайливий догляд. Якщо дотримуватись агротехніки, не лінуватися, діяти з розумом, овочі дадуть небувалий урожай — з кожної рослини можна отримати десятки солодких соковитих плодів.

Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.