(032) 261-01-97

безкоштовно по Україні

Передзвонити мені

Як зробити замовлення

Для замовлення насіння і саджанців Ви можете використовувати:

Телефон. Прийом заявок за номером 0 (800) 50-05-40 здійснюється цілодобово. Ви можете скласти своє замовлення, продиктувавши оператору список бажаного товару. 

Пошту. У кожному примірнику безкоштовного каталогу є бланк замовлення насіння і саджанців, який Ви можете заповнити за декілька хвилин. Проставте кількість пакетиків/штук напроти потрібних позицій і відправте бланк поштою на адресу, яка вказана в каталозі. При відсутності стандартних бланків заявок замовлення можна оформити на звичайному аркуші паперу. В усіх рукописних заявках на посадковий матеріал необхідно написати код сорту, назву сорту згідно каталогу. Саме код є основою під час формування замовлення. Якщо в каталозі вказано слово «комплект», то в графі «кількість» потрібно поставити кількість комплектів, а не кількість штук в комплектах. Будь ласка, будьте уважні.

Заявки приймаються за адресою: 79000, Львів, а/с 10656.

Сайт. У нашому інтернет-магазині прийом замовлень проводиться цілодобово. Замовляти насіння на сайті в рази швидше і зручніше, ніж телефоном і поштою. Просто додавайте потрібні позиції у кошик, а система буде автоматично підраховувати загальну суму замовлення.

Підтвердження замовлення

Після оформлення замовлення система автоматично відправить вам СМС повідомлення і лист на Вашу електронну пошту про успішне оформлення замовлення.

Увага! Здійснюючи замовлення через інтернет-магазин компанії «Твій дім і Сад +», Ви автоматично підтверджуєте свою згоду на обробку персональних даних відповідно до закону України «Про захист персональних даних» від 01.06.2010 № 2297-VI.