Прийом замовлень
0 (800) 60-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 60-32-42
0

Гарантія якості та упаковки

Відправляючи посадковий матеріал ми більш за все дбаємо про те, щоб рослини прийшли міцними і життєздатними. Наша мета – мінімізувати стрес від транспортування та пересадки та зробити так, щоб рослини швидко адаптувалися до нового клімату.

100% відповідність сорту, гарантія збереження якості від покупки до посадки, високий відсоток приживання і зручні умови доставки – це лише невелика частина переваг нашого магазину. Щоб відповідати високим вимогам, ми:

  • Вибираємо перевірених постачальників з України та Європи;
  • Ретельно оглядаємо саджанці перед відправкою і передаємо на пакування тільки сильні рослини;
  • Використовуємо сучасні технології упаковки та зберігання посадкового матеріалу.

Зберігаємо дбайливо, доставляємо швидко

Мета надійної упаковки – мінімізувати стрес рослини від транспортування, пересадки та зробити так, щоб рослини швидко адаптувалися до нового клімату. Для цього ми:

  • Використовуємо фірмовий зволожений торф'яний субстрат, збагачений мінералами та мікроелементами. Обробляємо коріння рослин за спеціальною методикою для запобігання втрати вологи;
  • Зберігаємо посадковий матеріал в холодильних камерах. Для кожного типу рослин вибираємо оптимальну температуру;
  • Фасуємо кореневу систему на спеціальному сучасному обладнанні. Механічна фасовка продукції дозволяє уникнути втрати вологи та пошкодження коріння. При цьому рослина отримує необхідну кількість кисню, що практично неможливо досягти в умовах ручної фасовки;
  • Присвоюємо кожному замовленню унікальний штрих-код – це дозволяє уникнути пересортиці або втрати частини замовлення;
  • Відправляємо замовлення в коробках з якісного та міцного картону з перфорацією для доступу кисню. Така упаковка не боїться механічних пошкоджень і надійно захищає рослини під час транспортування;
  • Закріплюємо саджанці всередині коробок, щоб вони не пошкодилися від струшування або перевертання посилки.
  • Система комп'ютерної перевірки і збору замовлень дозволяє виключити недовкладання і пересортицю.

Як ми упаковуємо посадковий матеріал в залежності від типу рослини

Саджанці в контейнерах

Гарантія якості та упаковки - зображення 2Рослини з розділу «Сад Здоров'я» та «Декоративні рослини» транспортуються в контейнерах Р9, P11. Самі контейнери розміщують у фірмовому пакеті з логотипом, який захищає ґрунт від висипання. Саджанці в контейнерах – це 100% гарантія укорінення! Коріння рослин висаджувати можна з квітня по листопад.

Зверніть увагу, що деякі контейнерні рослини не мають надземних пагонів. Наприклад, малино-полуниця, гібіскуси та багато інших декоративних культур в період вегетації можуть здаватися млявими. Але це не так – корінці дадуть пагони, і активне зростання почнеться відразу ж після приходу тепла. Рослини в контейнерах до відправки зберігаються в промислових холодильних камерах при температурі + 2 ... + 5⁰С. На кожному контейнері кріпиться бірка з назвою сорту.

Розсада фріго (саджанці полуниці)

Гарантія якості та упаковки - зображення 3Саджанці з розвиненою та міцною кореневою системою викопують восени, обрізають листя, залишаючи короткий пучок стебел, що захищає точку росту, і витрушують коріння від землі. Після цього розсаду пакують в герметичну поліетиленову упаковку й укладають на зберігання в морозильні камери, де підтримується температура -2 ... 0⁰С. В процесі підготовки до відправки коріння поміщають в торф'яний субстрат з мінеральними добривами, який служить ідеальним живильним середовищем для саджанця. Кожна упаковка (5 або 10 саджанців) маркується стікером з назвою сорту й штрихкодом. Це дозволяє саджанцям довго зберігати свої властивості і переносити тривале транспортування. Висаджувати розсаду фріго можна з березня по листопад, незалежно від погодних умов.
 

Багаторічні квіти

Гарантія якості та упаковки - зображення 4Квітучі й декоративно-листяні рослини готують до відправки тоді, коли культури знаходяться в стані спокою. Кореневища акуратно розділяють і пакують в фірмовий пакет з перфорацією, на якому нанесена схема посадки. Пакет заповнюється торф'яним субстратом з мінеральними добривами. Голі корінці можуть здатися вам нежиттєздатними, але будь ласка, не хвилюйтеся – дуже скоро після посадки сплячі бруньки прокинуться, і з'являться паростки. Маркування – кольоровий стікер з назвою сорту.


Цибулини та кореневища

Гарантія якості та упаковки - зображення 5Цибулини й кореневища квітів для осінньо-весняної посадки дуже добре переносять зберігання та транспортування. До відправки ми зберігаємо їх в холодильних камерах при відповідних температурах. Цибулини й кореневища пакуються в фірмовий пакет з перфорацією, на якому нанесена схема посадки рослин. В пакети з цибулинами додається торф'яний субстрат з мінеральними добривами. Маркування – кольоровий стікер з назвою сорту та штрихкодом.

Саджанці плодових дерев, ягідних культур, троянд, винограду

Гарантія якості та упаковки - зображення 1Перед фасовкою рослини проходять відбір за характеристиками й параметрами якості. Коріння відібраних міцних рослин фасують в фірмовий торф'яний субстрат, який містить корисні поживні елементи.

Коренева система зафасовується на спеціальному обладнанні, яке дозволяє повністю її закрити й уникнути ризиків підсихання та механічного пошкодження коріння рослин. Підготовлені до відправки саджанці зберігаються в холодильних камерах при температурі + 2 ... + 5⁰С.

Зафасовані саджанці маркуються поліпластовою біркою-петелькою з назвою сорту.

Додаткові вигоди наших покупців


Гарантія якості та упаковки - зображення 6Маркуємо саджанці за допомогою поліпластової бірки-петельки з назвою сорту. Не знімайте її при посадці – так ви будете точно знати, яку рослину посадили, і збережете гарантію на товар. Надписи на маркуванні не вигорають і не зтираються – бірка служить не менше 3 років. Це зручна альтернатива табличок і дощечок, які виготовляються і підписуються вручну.


Гарантія якості та упаковки - зображення 7Даруємо корисний подарунок від магазину – біостимулятор «Корневін», який покращує корнеутворення й допомагає саджанцям, кореневищам та цибулинам швидше прижитися. Препарат стимулює розвиток каллюса, з якого згодом утворюються нові корені, покращує всхожість посадкового матеріалу і підвищує стійкість до несприятливих умов.


Гарантія якості та упаковки - зображення 8Вкладаємо каталог з агротехнікою в кожну посилку, щоб усі ваші рослини були посаджені правильно. У ньому ми розповідаємо про тонкощі посадки в контейнери, відкритий грунт, правила обрізки і формування рослин, а також ділимося перевіреними рецептами та способами живлення рослин. Це дуже зручний практичний посібник з покроковими порадами.


Ви можете ознайомитись з тим, як готується до транспортування товар на нашому відео:


Виникли питання?

Відділ консультацій

0 (800) 60-32-42 (безкоштовний телефон для консультацій)
(в робочі дні з 9.00 до 18.00)

Служба підтримки

          Пошта для звернень: office@domicad.com.ua
          https://domicad.com.ua/ua/support

 

Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.