Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Пакування саджанців в магазині Дім і Сад

Виростити – це не так вже й складно, значно складніше зберегти живий товар. Щоб спростити цю задачу, ми використовуємо передові технологічні напрацювання, і ви отримуєте саджанці в хорошому стані.

Пакування саджанців за європейською технологією

пакування саджанцівТакий спосіб використовується для рослин малого росту до 50 см. Щоб переправити, наприклад, троянду або виноград, є три правила:

  1. Картонна упаковка, яку розробили для живого товару. Вона утримує вологу, що подовжує термін життя рослин.
  2. Спеціальна ґрунтосуміш, у складі якої достатньо кисню і мінералів, необхідних для життя рослин.
  3. Обладнання, яке мінімізує кількість браку і не травмує коріння. Така упаковка не йде ні в яке порівняння з ручною.

На виході ми отримуємо ідеальну упаковку, в якій ґрунт не підсихає і в той же час отримує необхідну кількість кисню і мінералів, а також зберігає коріння.

Якщо використовувати спеціальні холодильні камери, то термін життя саджанців перевищує 12 місяців, а ось при кімнатній температурі вони живуть не більше шести тижнів. Радує те, що якість посадкового матеріалу не погіршується.

Контейнери

Якщо потрібно перевезти великі саджанці, наприклад, плодові дерева або декоративні чагарники, їх транспортують у великих контейнерах, які не дають рослині травмуватися. До покупця вони потрапляють цілі та неушкоджені.

Крім цього, перевозячи рослини в контейнері, можна:

  • уникнути механічного пошкодження і висихання коренів;
  • зберегти посадочні властивості більш ніж на півроку;
  • висадити саджанці з ґрунтосумішшю, що гарантує приживлюваність на всі 100%.

У контейнерах знаходиться земля, збагачена спеціальними мікроелементами, які дозволяють рослині жити довго і щасливо.

Саджанці зберігаються в спеціальних камерах, які обладнані термостатом і забезпечують ідеальну температуру і тиск.

Як зберігати посадковий матеріал

Цибулинні

Посадковий матеріал знаходиться в камерах, які підтримують оптимальний мікроклімат, завдяки спеціальному обладнанню. Для кожної рослини свій унікальний температурний режим, який забезпечує якість посадкового матеріалу. Цибулини знаходяться у вегетативному стані, тому їх можна висаджувати. Завдяки щільній упаковці пересилання перестає бути ризиком для рослин.

Гідрогель

Для кореневої системи саджанців суниці використовується гідрогель, який зберігає життєздатність коренів протягом довгого терміну. Також він має антибактерицидні властивості, завдяки чому рослина захищена під час транспортування. Саджанці після транспортування можна не обробляти, оскільки вони під захистом гідрогелю.

Тепер можна не турбуватися про те, що рослини, які ви замовили, прийдуть до вас у поганому стані. Надійна і міцна упаковка захистить їх від зовнішніх факторів, а також забезпечить вологою і корисними мінералами.

Опубліковано: 20 жов 2016
Переглядів: 2845
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.