Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Чому не цвітуть тюльпани

Почему не цветут тюльпаныТюльпани не цвітуть з різних причин, але основними можна вважати неякісний посадковий матеріал і неправильну посадку. 
Цибулини тюльпанів повинні мати h форму, однобокі екземпляри можуть представляти велику дитинку, яка не нагромадила ще сил для цвітіння, тому потрібно дорощування садивного матеріалу. 
Приховані інфекції і шкідники, що руйнують цибулину зсередини, пошкоджують квіткові бруньки, теж можуть впливати на відсутність цвітіння у тюльпанів. Перед посадкою цибулин в землю необхідно провести знезараження матеріалу. Против грибкових інфекцій посадковий матеріал протравлюють в фунгицидах, від шкідників корисно провести обробку інсектицидами.
Глибока посадка тюльпанів у щільний, злежаний грунт може викликати затримку розвитку, квіти витрачають масу сил на подолання потужного шару ґрунту, тому їм не вистачає енергії на розвиток квітки. Рослина, витративши багато енергії проростання, починає відновлюватися.
Занадто дрібна посадка цибулин може призвести до вимерзання взимку - ушкоджуються всі підземні частини рослини, що може призвести до відсутності цвітіння.

Опубліковано: 23 вер 2019
Переглядів: 1584
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.