Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як пасинкувати томати

Не всі сорти томатів потрібно пасинкувати – селекціонерами спеціально виведені сорти помідорів, які не пасинкуються. Пасинкування – це видалення бічних пагонів на томатах для формування потужного куща і отримання високого врожаю плодів.

Кущ томатів у період зростання починає рясно гілкуватися. Пагони, що з'явилися в листових пазухах, вимагають харчування для росту і розвитку, тому послаблюють материнський кущ. Такі гілочки слід видаляти.

Видалення пасинків можна проводити при появі першої квіткової кисті. Бічну порость можна вискубувати, викручувати, відривати або обламувати, але обрізати за допомогою інструменту не рекомендується.

Видаляти пасинки потрібно своєчасно, не давати їм розвиватися понад 5 см у довжину.

Одночасно з видаленням пасинків необхідно видалити нижнє листя, особливо якщо воно торкається ґрунту.

Друге пасинкування проводять в серпні, при цьому видаляють верхівки дорослих кущів. Обмеження росту дозволить культурі всі сили направити на дозрівання плодів.

Опубліковано: 05 чер 2018
Переглядів: 2363
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.