Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як відрізнити крупнолистну від волотистої гортензії

Як відрізнити крупнолистну від волотистої гортензіїКрупнолистна гортензія має кілька відмінностей, завдяки яким її неможливо сплутати з волотистою. По-перше: їх легко відрізнити за зовнішнім виглядом, через те, що у них різні форми суцвіття. По-друге: вони не схожі за умовами вирощування.

У крупнолистної гортензії велике листя, вона має кулясті суцвіття, що змінюють своє забарвлення від блідо-блакитного відтінку до ніжно-рожевого в залежності від кислотності ґрунту, в якій вона виростає. Крупнолистна гортензія цвіте на торішніх пагонах і не дуже любить заморозки.

Волотиста гортензія виділяється своєю розлогою формою куща. У неї подовжені суцвіття, за формою схожі на пірамідки. Цей вид практично не завдає клопоту в догляді і володіє великою перевагою - високою морозостійкістю. Волотиста гортензія цвіте на пагонах поточного року до пізньої осені.

Опубліковано: 01 лют 2019
Переглядів: 801
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.