Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як підрізати клематис навесні

как обрезать клематис веснойВесняне обтинання пагонів клематисів проводиться з урахуванням приналежності рослин до тієї чи іншої групи, адже якщо коротко підрізати пагони рослин 1 групи, цвітіння можна не дочекатися. Зазвичай клематиси обрізають восени, але при відкладення робіт на весну, клематиси 1 групи вкорочують на 1-1,5 м. 

Восени кардинально обтинають всі пагони клематисів 3 групи, тому весняної "стрижки" ці рослини не потребують, а цвітіння настає на пагонах поточного року, які відростають від коренів. 

З клематисами, що належать до другої групи підрізування, все не так просто. Навесні проводиться перший етап обтинання, термін його проведення настає в травні-червні після закінчення першої хвилі цвітіння, в цей час видаляють торішні пагони. На початку літа кущ активно нарощує нові пагони, цвітіння на яких настане в кінці літа.

Молоді ліани прищипують три рази: на висоті, залишаючи 30 см, друга прищипка проводиться на висоті 50 см. третя прищипка проводиться після досягнення рослинами 1-1, 5 метра.

Опубліковано: 27 вер 2019
Переглядів: 1400
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.