Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Як і де краще посадити клематис

клематисКлематиси необхідно висаджувати в захищеному від вітру місці – це головна вимога, адже в перші роки вирощування ліани досить тонкі і часто пошкоджуються при поривах вітру. 

Друга вимога – захист від інтенсивного сонця. Листя клематисів сильно обгорають під дією ультрафіолету, тому посадки розташовують в легкій півтіні. Не рекомендується висаджувати ломонос близько до стін будівель, які сильно нагріваються від сонця. 

Клематиси вимагають посадки біля міцної опори, в перші роки вирощування дуже вигідний тандем з плетистими трояндами. Густі пагони троянд створюють додаткову тінь для слабких молодих клематисів, і служать для них опорою. 

Коріння клематисів не переносять мокрий грунт, при посадці на проблемних грунтах необхідно укласти в посадкову яму надійний дренаж. При підготовці посадкового місця варто викопати досить простору яму – коріння рослини повинні вільно в неї поміщатися.

Опубліковано: 27 вер 2019
Переглядів: 1203
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.