Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

12 правил здорової розсади

Навіщо взагалі витрачати час і гроші, саджаючи насіння на розсаду? В Україні більшість культур можна сіяти безпосередньо в ґрунт — це в теорії. На практиці це працює вибірково: з тими рослинами, у яких велике насіння й паростки — горохом, гарбузом, буряком, бобами, баштанними. Іншим рослинам від посіву до фази справжнього листа доводиться стикатися з безліччю проблем — бур'яни, шкідники, капризи погоди. Розсада у цьому випадку — найбільш практичне рішення. Тим більше, що вибір якісного насіння значно більший, ніж іншого посадкового матеріалу в магазинах.

Посів насіння на розсаду. Що може бути легше? Але це тільки на перший погляд, насправді новачка підстерігає не одне «підводне каміння». Такі помилки — це не тільки розчарування. Це втрата певних матеріальних внесків. Щоб цього не сталося, дотримуйтесь наших 12 правил.

Опубліковано: 20 лют 2020
Переглядів: 9694
(Голосів: 1, Рейтинг: 1.0)
Залишити відгук
Оцінка
Додати один або кілька файлів
    Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.