Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 60-32-43
0

«Нова пошта»

Доставка товару в нашому інтернет-магазині здійснюється компанією "Нова Пошта". Ви зможете отримати Ваше замовлення або на одному зі складів компанії (знайти найближче відділення), або кур’єром за вказаною адресою, для цього важливо вказувати точну адресу доставки та контактний телефон. Оплата здійснюється тільки в момент отримання товару як готівкою, так і банківською карткою.

Терміни доставки — від  1 до 3 днів.

Забрати своє замовлення з відділення Ви зможете з 9:00 до 19:00 або 21:00 (залежноі від часу роботи філії) або отримати посилку кур’єром по буднях з 9:00 до 18:00, а також у вихідні за спеціальним тарифом.

З тарифами й термінами доставки, а також з переліком філій можна ознайомитися на офіційному сайті "Нова Пошта" (ознайомитися). Також на сайті "Нова Пошта" Ви зможете самостійно відстежувати місцезнаходження замовлення.

Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.