Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 8 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Попрацюйте над благоустроєм саду і теплиці. Можна побудувати годівницю для птахів. Якщо немає морозу займіться обрізанням хворих, уражених шкідниками гілок плодових дерев.

post_thumb_preview
На городі

Відмінний час для поливу, підгодівлі і боротьби з хворобами, а також шкідниками. Організуйте замочування насіння. Намагайтеся не травмувати надземні частини рослин.

post_thumb_preview
У квітнику

Зрізані в цей період квіти будуть довше стояти в букетах. День підходить для посадки бульбоцибульних квітів, посіву насіння однорічних і багаторічних квітів Сьогодні не рекомендується - обрізка, пасинкування, пересадка, розподіл коренів і бульбоцибулин.

post_thumb_preview
В будинку

Наведіть порядок в шафах і кімнатах. Сміливо позбавляйтеся від речей, якими не користуєтеся більше півроку. Очищення приміщення тільки поліпшить енергетику вашого будинку і підніме настрій. Випічка і консервування сьогодні на висоті.

Корисно знати!

Насіння, посіяні в дні Скорпіона, сходять швидко і дружно.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 993
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.