Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 7 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте виконувати розпочаті напередодні рекомендації. Перевірте, чи добре укриті садові культури з невеликою морозостійкістю. Якщо немає морозу, можна обрізати хворі, уражені шкідниками гілки плодових дерев.

post_thumb_preview
На городі

Сприятливий період для посіву цибулі-ріпки, редиски, моркви, петрушки, селери (кореневих). Можна зайнятися посівом на розсаду огірків, ранніх томатів для теплиці, перцю, баклажана, капусти білокачанної.

post_thumb_preview
У квітнику

Регулярно оглядайте квітники, перевіряйте пастки від гризунів, знищуйте мишачі ходи притоптуючи сніг в пристовбурних колах. Слушна нагода для посадки бульбоцибульних квітів, посіву насіння однорічних і багаторічних квітів.

post_thumb_preview
В будинку

У цей день не варто багато працювати. Краще провести цей час в спілкуванні з близькими і рідними людьми. Побалуйте свою сім'ю чимось смачним і корисним. Додайте в раціон харчування побільше свіжих фруктів і овочів.

Корисно знати!

У дні Скорпіона можна сіяти багато культур, особливо ті, що призначені для тривалого зберігання.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 846
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.