Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 5 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Перевірте, як добре укриті садові культури, особливо грядки з полуницею, яблуні на карликовій підщепі. Якщо снігу мало накидайте його в пристовбурні кола і суничні плантації. Сьогодні не варто займатися щепленнями і обприскуванням рослин отрутохімікатами.

post_thumb_preview
На городі

Складіть список необхідних матеріалів для майбутнього сезону і вирушайте в магазин. Закупіть ящики і грунт для розсади, добрива, садовий інструмент. Можна займатися посівом на розсаду ранньої капусти, огірків для вирощування в теплій теплиці (не забудьте про підсвічування), посівом редису, моркви, петрушки кореневої, буряка.

post_thumb_preview
У квітнику

Відмінний час, щоб посіяти і посадити будь-які квіти - однорічні, багаторічні, кучеряве, бульбоцибульні. Займіться укоріненням живців.

post_thumb_preview
В будинку

При роботі з гострими і ріжучими предметами будьте обережні – велика ймовірність травмування. В іншому день нейтральний, звичайно масштабним планам місця не буде, але прибирання, готування, догляд за квітами не порушать енергетику будинку.

Корисно знати!

У дні Терезів місяць постачає рослини підвищеною стійкістю до хвороб і шкідників.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 1354
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.