Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 4 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Перевіряйте стан захисної обв'язки стовбурів дерев і укриттів теплолюбних рослин. Накидайте сніг на грунт в теплиці. Поповнюйте запаси корму в пташиних " їдальнях. Можна вирізати засохлі пагони, непотрібну поросль.

post_thumb_preview
На городі

Можливі посіви швидкозростаючої зелені і овочів в зимовій теплиці. Сьогодні вдалий день для боротьби зі шкідниками, проведення мінеральної та органічної підгодівлі, організації помірного поливу.

post_thumb_preview
У квітнику

Рекомендується базовий догляд за тепличними культурами: розпушування грунту, проріджування сходів, прополка. Актуальні обробка проти шкідників, захворювань, зрізання квітів.

post_thumb_preview
В будинку

День підходить для рутинної домашньої роботи, нових справ краще не починати. Можна затіяти домашню випічку, замінити грунт в горщиках з кімнатними рослинами. Проявляйте особливу обережність, використовуючи вогонь, гострі предмети.

Корисно знати!

Дні Діви є відмінним періодом для оранки, культивації, розпушування, знищення бур'янів, підгортання і обприскування рослин.

Опубліковано: 30 лис 2020
Переглядів: 886
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.