Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 31 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

З рекомендованих садових робіт на сьогодні: накидання снігу в теплиці, перевірка пташиних годівниць (досипте корм при необхідності), обхід укритих теплолюбних культур і обв'язки стовбурів дерев від гризунів. Якщо погода безморозна обрізайте сухі гілки і видаляйте поросль.

post_thumb_preview
На городі

У зимовій теплиці і на підвіконні можна посіяти зелень на вигонку і швидкозростаючі овочі (редис, салат, пекінську капусту). В цей день рекомендується провести роботи по перекопуванны і розпушуванны грунту, прополюванні, з підгортання, мульчування грядок, пікіровки сіянців, а також прищіпки.

post_thumb_preview
У квітнику

Організуйте розподіл і пересадку багаторічних квітів, розмноження відводками. У цей день можна займатися практично будь-який обрізанням, поливом рослин. Внесіть мінеральні добрива, органічні добрива, а також добриво калієм, якщо потрібно.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні можна зайнятися нескладними і дрібними справами по дому. Розкладіть по місцях речі, зробіть прибирання. Випічка виявиться вдалою, особливо з дріжджового тіста. Кімнатним рослинам поміняйте землю в горщиках.

Корисно знати!

У дні Діви не варто садити качанні рослини (салат, капусту), через те, що вони підуть у ріст, качан буде не сформований.
 
Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 1206
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.