Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 30 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Якщо дозволяють погодні умови, то можна зайнятися накиданням снігу в пристовбурні кола дерев, обрізанням засохлих гілок, непотрібної порослі. Живі пагони намагайтеся не чіпати.

post_thumb_preview
На городі

У цей день можна посіяти моркву, редиску, буряк, селеру. Проведіть перекопування і розпушування ґрунту, прополювання, підгортання, мульчування грядок, пікіровку сіянців, прищіпку. Можна зайнятися боротьбою з ґрунтовими шкідниками, підгодівлею мінеральною та органічною, поливом помірним.

post_thumb_preview
У квітнику

Гарний час для посадки бульбоцибульних і посіву однорічних, особливо ампельних і витких квітів. Добре зайнятися розподілом і пересадкою багаторічних квітів, розмноженням відводками.

post_thumb_preview
В будинку

Нових справ сьогодні не починайте. Зупиніться на дрібній домашній роботі-розкладіть речі по місцях, витирайте пил. Можете зайнятися випічкою - вона буде вдалою, консервацією, квашенням і засолюванням.

Корисно знати!

Рослини, посаджені при Місяці в Діві, дають швидкі сходи. Сприятливий період для засівання газонів.
Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 998
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.