Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 3 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Огляньте дерева, що зимують в саду шкідників знищуйте. Перевірте пастки від гризунів, поновіть їх при необхідності. Не допускайте обмерзання гілок, а також не забувайте струшувати з них сніг.

post_thumb_preview
На городі

Займіться перекопкой і розпушуванням грунту, пікіровкою сіянців, прищипкою, прополкою, підгортанням, мульчуванням грядок. Також в цей день можна посіяти коренеплоди: моркву, редиску, буряк.

post_thumb_preview
У квітнику

Наведіть ревізію зберігається садивного матеріалу - цибулини гладіолусів, бульби жоржин і бегоній, кореневища кали і т. д. Обрізайте загнили ділянки, місця зрізів присипайте сумішшю фунгіциду. Проклюнулися паростки обломайте.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні сприятливі нескладні домашні справи по дому. Кардинально не міняйте свій життєвий простір - це негативно позначиться на енергетиці вашого будинку. Не варто позбавлятися від старих речей. Організуйте легке прибирання, прання, провітрювання будинку. 

Корисно знати!

Дні, коли місяць в знаку Діви ідеальні для того, щоб розбити сад, привести до ладу ділянку і зрошувальні системи.

Опубліковано: 30 лис 2020
Переглядів: 905
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.