Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 29 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте уважно стежити за садом. Струшуйте з дерев надлишки снігу, що загрожує цілісності гілок і сучків. Не забувайте про боротьбу з гризунами – розставляйте пастки. У гарну погоду-нарізка живців.

post_thumb_preview
На городі
Остання чверть в знаку Лева, тому не рекомендується займатися посівами і посадками. Краще присвятити себе розпушування грунту, підгортання, мульчування. Боріться зі шкідниками та хворобами.
post_thumb_preview
У квітнику

Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Не пікіруйте сіянці, не прищіпайте, не поливайте і не організовуйте підгодівлі.

post_thumb_preview
В будинку

Вдалою буде засолювання капусти і її квашення. Сьогодні можна організувати прання, вимити вікна, вивести старі плями з килимових доріжок. Також слід провітрити будинок. Увечері настрій підніме книга, яку ви виберете для прочитання.

Корисно знати!

У дні Лева можна садити і прищеплювати плодові кущі і дерева, а також швидкопсувні овочі.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 991
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.