Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 27 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Якщо мороз не перевищує десять градусів, займіться заготівлею живців. Вони будуть потрібні вам для зимових і весняних щеплень. Старі і пошкоджені гілки непогано вирізати і видалити. Не забудьте підсипати птахам корм.

post_thumb_preview
На городі

Займіться вигонкою зелені луків, коріння петрушки, селери, любистку, мангольду, буряка, щавлю. Організуйте полив, внесення мінеральних добрив, пікіровку розсади.

post_thumb_preview
У квітнику
Відмінний період для посадки багатьох квіткових культур, особливо для посіву однорічних квітів з тривалим періодом вегетації - петунія, гацанія, сальвія.
post_thumb_preview
В будинку

Кращий час для розбирання і очищення від пилу книжкових полиць і зберігаються там книг. Розбираємо речі на горищі, в шафах і на антресолях. Мийка плит і духовок, кухонного начиння і побутової техніки. Сантехнічні роботи. Не зайвим буде затіяти і генеральне прибирання, якщо залишаться сили, можна побалувати себе і близьких особливим блюдом.

Корисно знати!

У дні Рака корисно удобрювати квіти, поливати кімнатні та садові рослини, а також стригти газони і кущі.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 992
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.