Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 26 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Допомагайте своєму дітищу виживати взимку. Перевірте якість обв'язки і утеплення стовбурів дерев. Подивіться, чи немає пошкоджень на корі. Якщо не дуже холодно, наріжте живців.

post_thumb_preview
На городі

Сьогодні відмінно пройде замочування насіння, при наявності додаткового підсвічування можна посіяти насіння листових овочів, редиски, ранньої капусти, посів на розсаду томатів, баклажана, перцю солодкого, для вирощування в обігрівається теплиці, гібридів огірка для підвіконня.

post_thumb_preview
У квітнику
У цей день добре сіяти однорічні квіти з тривалим періодом вегетації (петунія, гацанія, сальвія). Несприятливий час для обрізки квітів.
post_thumb_preview
В будинку

Робота з цеглою і каменем, кладка камінів і печей. Ремонт підлогових покриттів і плінтусів, їх заміна. Складання меблів, очищення і полірування дерев'яних поверхонь. Миття скляного і кришталевого посуду, вікон і дзеркал.

Корисно знати!

У дні Рака ефективна посадка листових овочів, в першу чергу таких, як салат.
Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 928
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.