Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 24 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуємо розпочате раніше. Чистимо доріжки, підгортаємо снігом стовбури плодових культур. Захищаємо дерева від гризунів – розставляємо пастки, обертаємо стовбури щільною мішковиною або ялиновим гіллям. Стряхиваем сніг з гілок.

post_thumb_preview
На городі

Якщо випало багато снігу, обов'язково очистіть від нього дах зимової теплиці. Інакше він може провалитися. У теплиці сьогодні можна сіяти петрушку, пекінську, цвітну капусту, редис, крес-салат, коріандр, кріп, горох, квасолю.

post_thumb_preview
У квітнику
Видаляємо засохлі та пошкоджені пагони у дорослих рослин. Відмінний час для посадки ампельних і витких квітів. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.
 
post_thumb_preview
В будинку

Свердління стін. Монтаж систем безпеки, сейфів, заміна замків. Сантехнічні заходи. Прибирання і готування в цей день піднімуть настрій. Приділіть час своєму хобі, прочитайте цікаву книгу, подивіться фільм.

Корисно знати!

У дні Близнюків збирають лікарські трави, такі як лаванда, конвалія, польовий хвощ, полин, папороть і м'яту.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 869
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.