Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 22 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Підтримуйте на ділянці порядок-розчищайте стежки від снігу, згрібайте його до дерев. Не забудьте обтрусити від надлишків снігу гілки. Якщо немає сильного морозу, освіжіть побілку на стовбурах. Виріжте сухі гілки.

post_thumb_preview
На городі
У зимовій теплиці - догляд за посіяними раніше культурами. Це проріджування сходів, видалення бур'янів, розпушування ґрунту. Замочування і пророщування насіння. Встановіть підсвічування і займіться посівом на розсаду перцю, помідорів, огірків, посівом ранньої та пізньої білокачанної капусти, пекінської, савойської, броколі.
post_thumb_preview
У квітнику

В оранжереї сьогодні можна провести обробки проти хвороб і шкідників рослин. Продовжуйте догляд за зростаючими там культурами. Прибирайте бур'яни, розпушуйте ґрунт, мульчуйте. Посадка багаторічників..

post_thumb_preview
В будинку

Розбирання речей на далеких полицях шаф і на антресолях. Сміливо позбавляйтеся від того, чим ви давно не користуєтеся. Сприятливий час для рукоділля, занять художніми промислами. З заготовок-квашення капусти.

Корисно знати!

Посаджені в дні Тельця рослини дають багато пагонів, тривало і красиво цвітуть, відрізняються міцною кореневою системою і непоганою врожайністю.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 939
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.