Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 21 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Контролюйте стан штамбів дерев і чагарників – чи збереглися цілісність і якість обв'язки стовбурів. Якщо вітер або гризуни завдали шкоди – виправте ситуацію. Обробіть пошкодження кори, поновіть обв'язку

post_thumb_preview
На городі

Ремонт робочого інвентарю. Продовжуємо ревізію овочесховищ: стежимо за вологістю і температурою. В зимовій теплиці для вигонки зелені садять коренеплоди, кореневища, цибулини. Можна посадити пряні трави і салати.

post_thumb_preview
У квітнику
В оранжереї укорінення приготованих заздалегідь живців, посадка багаторічників. Догляд за посадженими раніше рослинами - прополювання, розпушування, полив, підживлення, обробка від шкідників.
post_thumb_preview
В будинку

Робота з деревом-різьблення, плетіння, розпис. Інші художні промисли. Будь-яка творча робота руками або улюблене хобі. Сьогодні варто відмовитися від великих фізичних навантажень, не братися за важливі справи.

Корисно знати!

Посіяні і посаджені в дні Тельця рослини будуть добре розвиватися, мати відмінну якість і довго зберігатися.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 913
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.