Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 20 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Пройдіться по ділянці. Ретельно придивіться до стовбурів і гілок дерев – чи немає на них слідів від зубів непрошених гостей. Сгребите до їх підніжжя сніг, прибраний з доріжок. Якщо помітите зламані гілки, обріжте їх.

post_thumb_preview
На городі

У ці дні можна садити на вигонку цибулю, петрушку, селеру. Розпушування сухої землі, проріджування сходів, обприскування від хвороб і шкідників.

post_thumb_preview
У квітнику

В оранжереї – звичний базовий догляд за декоративними рослинами. Сюди входить проріджування молодих культур, розпушування землі, прополка, підживлення і полив. Не забувайте періодично проводити обробки проти шкідників.

post_thumb_preview
В будинку

 Деяким людям сьогодні не вистачає активності, з'являється апатія. Не звинувачуйте себе – в даному періоді це нормально. Займіться зміцненням здоров'я. Присвятіть день неспішним клопотам. Можна влаштувати невелике прибирання, прання, протерти пил, провітрити будинок.

Корисно знати!

Дні Овна підходять для збору врожаю зернових, коренеплодів, фруктів і лікарських рослин, а також для сінокосу, сушіння овочів і фруктів, для заготівлі дров.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 873
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.