Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 2 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Проведіть роботи по снігозатриманню в саду, особливо на грядках з суницею. Перевірте зберігається продукцію (урожай, посадочні матеріали, консервації) і проведіть відбракування псуються одиниць, щоб вони не зіпсували вам весь врожай.

post_thumb_preview
На городі
Сьогодні вдалий час для догляду за грядками: рихліть навколо рослин верхній шар ґрунту, проріджуйте і підсапуйте сходи, видаляйте бур'яни. Також обріжте непотрібні суничні вуса, поросль і хворі пагони.
post_thumb_preview
У квітнику

Струшуйте сніг з гілок декоративних дерев і чагарників, особливо мокрий, щоб гілки не зламалися під його вагою. Цибулиння і яєчна шкаралупа - відмінне квіткове добриво, яке можна вносити прямо на сніг.

post_thumb_preview
В будинку

Найкращий час зайняти себе домашніми справами. Можна займатися прибиранням, пранням, прасуванням, навіть закінчити розпочатий ремонт. Не починайте сьогодні нових справ з "нуля".

Корисно знати!

У дні Лева можна садити і прищеплювати плодові кущі і дерева, а також швидкопсувні овочі.

Опубліковано: 30 лис 2020
Переглядів: 855
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.