Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 19 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте наводити порядок. Розподіліть сніг, що випав – прибирайте його з доріжок і згрібайте до стовбурів дерев. Очистіть пташині годівниці і насипте пернатим свіжого корму. Обтрусіть шапки снігу з гілок дерев і кущів.

post_thumb_preview
На городі

Очистіть дах теплиці від снігу. Сніг покидайте на грядки з зимуючими багаторічними культурами-додаткове утеплення їм не завадить. Огляньте овочесховище-чи немає там слідів життєдіяльності гризунів.

post_thumb_preview
У квітнику

Перевірте, як зимують ваші багаторічники. Не постраждали від вітру і снігу укриття, які ви облаштували для комфортної зимівлі троянд і клематисів. В оранжереї доглядайте за рослинами, зрізайте квіти для букетів.

post_thumb_preview
В будинку

Успішний день для більшості ваших починань. Сьогодні сприятливий час для закладки фундаменту, початку великого будівництва або відкриття якогось великого проєкта. Зверніть увагу на родину, не забудьте подзвонити до близьких та щиро побалакати. 

Корисно знати!

У дні Овна успішно пройдуть щеплення плодових дерев і кущів.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 823
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.