Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 16 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні припустимі різні види діяльності, спрямованої на наземні частини дерев і чагарників. Сприятливими будуть обрізка, щеплення і живцювання.

post_thumb_preview
На городі

Приберіть надлишки снігу з даху теплиці. Розчистіть до неї зручну доріжку. Займіться посадкою на вигонку зелені петрушки, буряка, селери, мангольда, щавлю, цибулі ріпчастої. Організуйте мінеральну підгодівлю, полив.

post_thumb_preview
У квітнику

В оранжереї сприятливий час для посіву однорічних, багаторічних квітів. Крім того можна садити й пересаджувати акваріумні рослини: кабомбу водну, валліснерію спіральну, кушир полупогружений і криптокорину апоногетонолистну.

post_thumb_preview
В будинку

Збірка меблів і її полірування. Монтаж натяжних і навісних стель. Облаштування вентиляційних систем, встановлення кондиціонерів. Підключення до інтернету, проведення телефонних ліній, монтаж систем відеоспостереження.

Корисно знати!

У дні Риб добре садити салат, шпинат, селеру, петрушку, редис, цибулю, брюссельську капусту, цикорій, хрін, огірки, кабачки і гарбуз.
Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 852
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.