Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 15 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Відлякування з ділянки гризунів, здатних пошкодити кору і пагони культур. Згрібання снігу і притоптування його навколо стовбурів. Очистіть від снігу гілки і годівниці. Не забудьте насипати свіжого корму пернатим помічникам.

post_thumb_preview
На городі

Проведіть ревізію в овочесховищах. Якщо є необхідність, переберіть коренеплоди. Доглядайте за рослинами, посіяними в зимовій теплиці – проріджують, пікірують, видаляйте бур'яни. 

post_thumb_preview
У квітнику
Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго не в'янути в букеті. Почніть формувати крони у кімнатних крупномірів, які не перебувають в стані спокою.
post_thumb_preview
В будинку

Сприятливий посів кімнатних вихованців і їх пересадка. Розпушіть грунт в горщиках, внесіть добрива. Приберіть з домашніх рослин засохлі і загиблі пагони. Полийте їх, зволожите повітря за допомогою пульверизатора.

Корисно знати!

У дні Водолія добре боротися зі шкідниками та хворобами, для покосу, обрізки дерев і чагарників, прополювання, розпушування, підгортання картоплі.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 887
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.