Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 12 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте приводити в порядок свій сад. Займіться санітарною та формуючою обрізкою, видаліть всю непотрібну поросль, проводите зимові щеплення. Перевірте укриття на зимуючих культурах, ловчі пояси.

post_thumb_preview
На городі
Саме час приготувати до посіву насіння: замочуйте їх або пророщуйте у вологій тканині. Можна сіяти зелень, бобові, коренеплідні, бульбоплідні, зернові і цибульні культури: вони дадуть хороше насіння і будуть довго зберігатися.
post_thumb_preview
У квітнику

Пересадіть рослини з ослабленою кореневою системою, а також ті квіти, які мають зимувати на холодних підвіконнях. Проведіть кореневе і позакореневе підживлення рослин.

post_thumb_preview
В будинку

Легке прибирання в кімнатах, приготування їжі допоможуть зняти емоційну напругу. Не забороняються домашні заготовки: консервування і засолювання. Подбайте про гарний настрій. Вечір присвятіть своєму хобі.

Корисно знати!

У дні Козерога добре садити зимові овочі і коренеплоди.
Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 971
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.