Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 11 січня 2022

post_thumb_preview
У саду
Найбільш активний і відповідний день для садових робіт. У цей час можна зайнятися обрізанням сухих гілок у плодових дерев і чагарників, культивації, розпушуванням, прополкою і знищенням шкідників.
post_thumb_preview
На городі

Підготовляйте грунт для розсади, замочуйте насіння для майбутніх посівів. Збирайте і закладайте на зберігання коренеплоди і вершки. У теплиці можна садити селеру, мангольд, ревінь, щавель, салатний цикорій. Також рекомендується провести боротьбу з шкідниками та хворобами.

post_thumb_preview
У квітнику

Кімнатні квіти, пересаджені сьогодні, швидше розквітнуть, але будуть дуже ніжними, тому стане небезпечно зайвий раз до них торкатися.

post_thumb_preview
В будинку

Чому б сьогодні не зайнятися прибиранням, пранням і виведенням плям. Також відмінно пройде невеликий ремонт. Розберіть старі речі, викиньте непотрібне. Побалуйте себе і близьких чимось смачним.

Корисно знати!

У дні Стрільця при спадному місяці добре збирати коренеплоди і цілющі коріння.
Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 911
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.