Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Посівний календар садівника-городника 10 січня 2022

post_thumb_preview
У саду

У дні Стрільця посіви і посадки дадуть рясну зелень і добре насіння, проте не варто забувати, що в цьому випадку урожай плодів буде незначним. Сіяти і садити в цей день, крім зеленних, цибулевих, бульбових, коренеплідних і бобових культур, можна лікарські, декоративно-квітучі рослини.

post_thumb_preview
На городі
В опалювальній теплиці або на підвіконні можна зайнятися вигонки цибулі-батун, шніт, ріпчастої на перо. Також рекомендується посів крес-салату, петрушки. Можна сіяти на папір насіння петрушки, селери, редиски, буряків.
post_thumb_preview
У квітнику

У квітникарів насичений день. Потрібно багато чого встигнути. Сьогодні на підвіконні можна посадити шефлеру пальчаста, кімнатний лимон, Валлота прекрасну. Добре також повинна пройти посадка гіменокаліса карибського.

post_thumb_preview
В будинку

Корисні будь-які домашні справи, які не потребують великих фізичних витрат. Контакт з живою природою сприятливо позначиться на вашому самопочутті-доглядайте за кімнатними квітами. Легке прибирання поліпшить ваш настрій.

Корисно знати!

У дні Стрільця рекомендується посадка швидкозростаючих культур (цибуля, часник, зелень), при цьому краще утриматися від посадки і пересадки більшості рослин.

Опубліковано: 01 гру 2020
Переглядів: 1044
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.