Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 9 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

При спадаючому місяці сприятливо косити газони, щоб уповільнити зростання трави. Можна провести підгодівлю рослинними і органічними добривами. Продовжуйте збирати урожай плодових.

post_thumb_preview
На городі

У городі сьогодні зібралося досить роботи. Займіться пасинкуванням томатів, формуванням батогів огірків в теплиці. Приберіть картоплю та інші коренеплоди на зберігання. Прорідіть сходи.

post_thumb_preview
У квітнику

Найбільше Близнюки з квітів прихильні до посадки ліан і чагарників. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго радувати в букетах.

post_thumb_preview
В будинку
Один з кращих днів для роботи по дому. Сьогодні вам вдасться буквально все, починаючи від легкого прибирання та закінчуючи масштабним ремонтом. Сьогодні порадує і випічка. Тісто вийде особливо смачним і повітряним. Продовжуйте робити заготовляння на зиму.

Корисно знати!

Дні Близнюка, як найкраще підходять для видалення зайвих пагонів, обробки і прополки грунту. Сприятливо готувати компост і зрізати квіти.


 

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1079
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.