Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 8 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні сприятливий день для замочування і пророщування насіння, посіву і посадки багаторічників, кущів і дерев. При спадному місяці слід косити газони, якщо ви хочете сповільнити зростання трави. Також видаляйте бур'яни, проріджуйте сходи.

post_thumb_preview
На городі

Заготовлюйте коріння лікарських рослин, вносіть добрива, закладайте компост і прополюйте бур'яни на грядках. Продовжуйте садити часник, сидерати, прищипувати точки зростання у гарбузів.

post_thumb_preview
У квітнику

У квітниках зараз буяня кольорів. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Заготовлюйте і сушіть коріння лікарських рослин.

post_thumb_preview
В будинку

День вдалий для багатьох починань. Сміливо починайте ремонт, переклейте шпалери, прибирайте, переставляйте меблі. На кухні: консервуйте, соліть, квасьте капусту, заготовлюйте соки і вино.

Корисно знати!

У Тельці вдалим буде посів і посадка коренеплодів, цибулинних і бобових культур. Добре садити й пересаджувати будь-які рослини.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1100
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.