Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 7 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Замочуйте і пророщуйте насіння, сійте і садіть на зберігання, але не на насіння будь-яких рослин - все те, що росте повільно: багаторічники, чагарники, дерева тощо. Особливо, якщо ці рослини повинні бути міцними, Телець допоможе їм успішно перезимувати.

post_thumb_preview
На городі

Видаляйте бур'ян, проріджуйте густі сходи. Займіться органічною підгодівлею, перекопуванням ґрунту. Обробляйте рослини від паразитів і грибкових захворювань.

post_thumb_preview
У квітнику

У квітнику зараз буяння фарб. Зрізайте квіти і робіть з них букети. Вони будуть довго радувати вас. Можна зайнятися поливом і розпушуванням, головне бути акуратними, щоб не пошкодити зону коренів.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні можна займатися нескладною роботою по дому. День сприяє свободі дій, можете робити все, що для вас важливо. Також на кухні можна продовжити готувати зимові заготовки.

Корисно знати!

Рослини, посіяні в дні Тельця відмінно впораються з перепадами температур, і володіють підвищеною зимостійкістю. Такі рослини не бояться ніяких морозів.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1096
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.