Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 6 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні один з найбільш вдалих періодів для посадки плодових дерев і чагарників. Рекомендується збирати урожай, поливати, вносити добрива і проводити обрізку.

post_thumb_preview
На городі

Пора внести в грунт добрива і закласти органічні відходи в компост. Якщо у вас є теплиця, можна висадити в неї багаторічні цибулю, кольрабі, брокколі, посів насіння вигоночних культур, щоб отримати зелень взимку. Також відмінний час для посадки часнику, сидератів, прищіпки точок зростання у гарбузів.

post_thumb_preview
У квітнику

Продовжуйте полоти бур'яни і косити траву. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго стояти в букетах. Проведіть обрізку пагонів для посилення їхнього зросту.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні вирушайте на кухню і продовжуйте консервувати, солити, квасити, заготовлювати соки і вино. Збирайте коріння лікарських рослин. Викопуйте цибулинні.

Корисно знати!

Тілець є вологим і родючим знаком. У дні Тільця добре садити практично всі рослини, вони будуть добре розвиватися, плоди будуть довго зберігатися.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1052
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.