Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 5 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Перекопайте вільні клумби. Розпушуйте ґрунт у міжряддях, проріджуйте і підсапуйте рослини, видаляйте бур'яни, міняйте субстрат в горщиках кімнатних рослин. Обробіть дерева і чагарники від шкідників, які збираються перезимувати в ґрунті.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте насіння на сушку і зберігання. Прибирайте всі культури. Займіться прополкою і розпушуванням. Рекомендується посіяти пекінську капусту, салати, гірчицю, петрушку, цибулю і зелень.

post_thumb_preview
У квітнику

Можна обрізати дерева і чагарники для припинення їх росту. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні та будуть довго стояти в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні не можна займатися домашніми справами. Краще не починати навіть косметичний ремонт, не переставляти меблі, не робити прибирання. Збирайте виноград і робіть з нього вино. Сушіть лікарські рослини, заготовлюйте соки на зиму.

Корисно знати!

У дні Овна краще не висаджувати більшість рослин, крім швидкозростаючих, таких як цибуля, часник, кріп, петрушка, шпинат, листовий буряк, спаржева квасоля. Також як виняток можна висадити томати.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1042
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.