Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 4 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

У першому місяці осені все частіше доведеться займатися обробкою тих ділянок землі, що звільнилися. Також потрібно підтримувати порядок на клумбах, де щось зростає, а саме: рихлити міжряддя, підгортати рослини, видаляти бур'ян, дику поросль, зів'ялі квіти та пошкоджені пагони.

post_thumb_preview
На городі

Не варто збирати коренеплоди для зберігання. Займіться перекопуванням ґрунту, розпушуванням сухої землі, прополюванням. Вдалою буде боротьба зі слимаками. Починають масово дозрівати насіння, так що встигніть зібрати їх, щоб вони не обсипалися на землю.

post_thumb_preview
У квітнику

У квітнику зараз буяння фарб. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Видаляйте поросль.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні можна приділити увагу практично будь-якій роботі по дому. Можна: прибрати в кімнатах, навести порядок в ящиках, вимити вікна. Вдало пройде і невеликий ремонт. Рекомендується консервувати фрукти.

Корисно знати!

У дні Овна краще утриматися від посадки більшості рослин, через те, що через швидке зростання вони не встигають сформувати міцне стебло. Рекомендується садити все, що швидко росте.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1041
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.