Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 30 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Можна сіяти, садити й пересаджувати будь-які садові культури. Вдалий час для щеплення, окулірування, заготівлі живців для щеплень, вкорінення живців, обрізки дерев і чагарників, прищіпки. Закладайте органіку в компостну яму.

post_thumb_preview
На городі

На городі сьогодні багато роботи. Збирайте врожай наземних плодів: квасолі, гороху, помідорів, огірків, перців, кабачків, патисонів, баклажанів. Готуйте грядки для підзимового підсіву сидератів.

post_thumb_preview
У квітнику

Продовжуйте висаджувати квіти. Сьогодні можна зайнятися посадкою шипшини, турецької гвоздики, сальвії, лілій, троянд. Заготовлюйте лікарські рослини.

post_thumb_preview
В будинку

Один з найгірших днів для домашньої роботи. Краще відкласти всі справи до настання більш сприятливого періоду. В саду і на городі також відкладіть прибирання бадилля і листя на інший день. Відповідний день для скошування трави.

Корисно знати!

У дні Риб сприятливо сіяти насіння овочів. Вони відразу підуть на стіл і на зимові заготовляння. У ці дні добре удобрювати квіти, стригти і косити газони.

Опубліковано: 07 вер 2019
Переглядів: 1703
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.