Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 3 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

В саду сьогодні багато роботи, тож нудьгувати вам явно не доведеться. Садіть, малину, виноград, ожину, смородину та інші ягідні чагарники. При спадаючому місяці можна зайнятися покосом газону. Поливайте і вносіть органічні добрива, при цьому стежте щоб полив був помірним.

post_thumb_preview
На городі

У цей день добре прийметься і піде в ріст посаджена розсада. Добре пройде внесення сухої підгодівлі під рослину. Особливо вдалий в Рибах посів, посадка і пересадка будь-яких рослин, а саме: гарбузових, пасльонових і овочевих.

post_thumb_preview
У квітнику

Сприятливий день для посіву квітів, розпушування ґрунту, підгортанні рослин і внесенні під них сухої підгодівлі. День не підходить для обрізки рослин і обробки хімічними препаратами.

post_thumb_preview
В будинку

Хороший день для домашніх справ. Ремонт, прибирання, прання, приготування їжі та випічки - ви все встигнете і залишиться час ще на себе і близьких. Добре також позбутися від речей, якими ви давно не користуєтеся. Продовжуйте робити заготівлю соків і вина, збирати рослини для сушки.

Корисно знати!

Риби традиційно вважаються родючим знаком, який забезпечує високий урожай, непридатний для насіннєвих цілей.

Опубліковано: 16 сер 2019
Переглядів: 1157
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.