Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 29 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Благоприятный период для посадки ягодных кустарников, ежевики, малины, винограда, клубники. Можно косить газон. Следует провести поливы и подкормки. Главное, делать это в умеренных дозах, чтоб в растениях не развились грибковые заболевания и гнили.  

post_thumb_preview
На городі

Садіть пасльонові культури: болгарський перець, томати, баклажани, а також горох і квасолю. Вдалий день для посіву коренеплодів: буряка, моркви, мангольду. Висаджуйте розсаду капусти і гарбузових культур.

post_thumb_preview
У квітнику

Слушна нагода для посадки декоративних чагарників, багаторічних рослин і троянд. Рекомендується висадити під зиму цибулини лілій і посіяти гвоздику і шавлію. Не можна використовувати для щеплень метод окулірування.

post_thumb_preview
В будинку

Невідповідний час для домашніх справ. Якщо ви затіяли генеральний ремонт або прибирання, краще відкласти їх. Займіться заготівлею листя лікарських рослин. Організуйте косіння трави.

Корисно знати!

Риби управляються Юпітером і вважаються дуже родючим знаком. Насіння рослин, посіяні в дні Риб, зійдуть швидко і дружно. Рослини відмінно плодоносять, але їхні плоди не придатні для тривалого зберігання.

Опубліковано: 07 вер 2019
Переглядів: 1438
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.