Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 28 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Просапайте вільні клумби, прорідіть сходи, формуйте крони. Видаліть непотрібні вуса у суниці, займіться прищипкою і пасинкуванням. Проведіть обприскування від шкідників і хвороб. Продовжуйте заготовлювати лікарську сировину.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте насіння і коренеплоди на насінники. Прибирайте урожай на тривале зберігання, в тому числі і картоплю. Прибирайте зернові. Можна сіяти цибулю-сівку. У Водолії не рекомендуються посіви і посадки більшості культур, поливи та підживлення.

post_thumb_preview
У квітнику

Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Викопуйте цибулини і бульби для зберігання. Рекомендується садити гіацинти, крокуси і холодостійкі лілії.

post_thumb_preview
В будинку

Одинадцятий місячний день підходить для нескладних справ. У цей день краще не затівати масштабний ремонт або генеральне прибирання. Сьогодні сприятливий день для збору і зберігання фруктів та провітрювання квартири. Утримайтеся від поливу кімнатних і балконних рослин.

Корисно знати!

У дні Водолія при зростаючому місяці можна збирати урожай зернових і лікарських трав. Також при Водолії виходить смачна консервація і заготовки на зиму.

 

Опубліковано: 05 вер 2019
Переглядів: 1470
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.