Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 27 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Приведіть сад в порядок. Перекопайте землю, прорихліть міжряддя, видаліть бур'ян. Не зайвим буде і прорідити сходи. Можна провести обробку рослин від шкідників і шкідливих мікроорганізмів.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте насіння і коренеплоди на насінники. Викопуйте картоплю, прибирайте зернові. Сійте цибулю-сівку. Обробляйте грунт, боріться з бур'янами, а також наземними шкідниками.

post_thumb_preview
У квітнику

У квітнику буйство фарб. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго радувати в букетах. Заготовлюйте на зиму квіти, плоди і лікарські рослини.

post_thumb_preview
В будинку

Сьогодні вдалий день для посадки квітів в вазони, прибирання пилу, провітрювання будинку. Наведіть в шафах порядок. Побалуйте себе і близьких випічкою. Тісто сьогодні буде особливо смачним і повітряним.

Корисно знати!

У дні Водолія не приймаються посаджені рослини. Однак цей період вдалий для боротьби зі шкідниками і хворобами, для скошування газону, обрізки кущів і дерев.


 

Опубліковано: 05 вер 2019
Переглядів: 1227
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.