Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 26 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Рекомендується зайнятися обрізанням дерев і чагарників. Можна косити газон, видаляти бур'яни, а також поросли. Обприскуйте рослини від шкідників і хвороб. Видаляйте непотрібні полуничні вуса. Сьогодні не варто організовувати полив рослин.

post_thumb_preview
На городі

Збирайте насіння і коренеплоди на насінники. Викопуйте багаторічну цибулю. Пересаджуйте з грунту розсаду селери, петрушки, кущів базиліка для вирощування в теплиці або на підвіконні.

post_thumb_preview
У квітнику

Займіться видаленням зайвих пагонів і квітів, хворих рослин. Заготовлюйте на зиму квіти, плоди і насіння лікарських рослин. Можна садити цибулинні квіти.

post_thumb_preview
В будинку

День відмінно підходить для домашніх справ. Приведіть свою кімнату в порядок, проведіть прибирання в кабінеті. Побалуйте себе і своїх рідних випічкою. Тісто сьогодні буде особливо смачним і повітряним.

Корисно знати!

Водолій управляється Сатурном і є самим безплідним знаком. У ці дні краще утриматися від посіву і посадок, через те, що насіння швидше за все не проросте, а розсада буде слабкою і загине.

Опубліковано: 05 вер 2019
Переглядів: 1371
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.