Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 25 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Відмінний час для посадки підщепи для подальших щеплень, дерев і чагарників. Посійте під зиму багаторічники. Вносьте під корінь добрива і робіть щеплення. Можна організувати прибирання в саду.

post_thumb_preview
На городі

На городі сьогодні небагато роботи. Посійте моркву, буряк і мангольд. Також можна зробити посів коренеплідних культур з хрестоцвітних: дайкон, редис і редьку. У цей день не рекомендується працювати з корінням рослин.

post_thumb_preview
У квітнику

Сійте і садіть підзимові і багаторічні рослини, які будуть зимувати у відкритому ґрунті. Продовжуйте пересаджувати рослини з ослабленою кореневою системою, а також ті квіти, які будуть зимувати на холодних підвіконнях.

post_thumb_preview
В будинку

Варто відмовитися від важкої роботи. Сьогодні не слід переставляти меблі, мити підлогу, прати білизну. Замість цього краще зайнятися збором і зберіганням фруктів, а також консервуванням коренеплодів.

Корисно знати!

Посіяні в дні Козорога насіння рослин, сходять повільно, але дружно. У них міцна коренева система, тому під час Козорога садять рослини, які будуть зимувати у відкритому ґрунті.

Опубліковано: 05 вер 2019
Переглядів: 1329
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.