Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 24 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сприятливі дні для осінньої посадки плодових дерев і чагарників. Збирайте врожай, обрізайте, організуйте кореневу і позакореневе підживлення, обробляйте від хвороб і шкідників. Можна пересаджувати рослини з ослабленою кореневою системою.

post_thumb_preview
На городі

Займіться прополкою і проріджуванням в теплиці. Можна висаджувати озимий часник, сійте і саджайте кореневища хрону, редиса, рідьки й ріпи. Сійте насіння кореневої петрушки і щавелю. Дорощуйте в темному приміщенні кольорову капусту.

post_thumb_preview
У квітнику

Слушна нагода для посадки декоративних чагарників, багаторічних рослин і троянд. Прийшов час для пересадки квітів, яким належить зимувати на холодних підвіконнях.

post_thumb_preview
В будинку

Хороший день для заняття домашніми справами, головне почати і закінчити справу саме в цей день. На кухні можна продовжити заготовлювати продукцію на зиму: консервувати, солити, квасити капусту, робити соки і вино.

Корисно знати!

Козеріг вважається сухим і помірно родючим знаком. Дні Козорога сприятливі для посадки зимових коренеплодів і овочів.

Опубліковано: 29 сер 2019
Переглядів: 1317
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.