Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 23 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Збирайте врожай на зберігання, обрізайте сухі гілки, непотрібні вуса у суниці, поросль. Очищайте і проводьте ремонт стовбурів дерев. Перекопайте пристовбурні круги з внесенням добрив. Вдало пройде і боротьба з бур'янами та шкідниками.

post_thumb_preview
На городі

Садіть озимий часник. Займіться посівом озимини сидератів, посадкою спаржі на постійне місце. Можна збирати насінники і насіння. Викопуйте шніт-цибулю, батун, коренеплоди для зимової вигонки зелені. Продовжуйте збирати картоплю та інші коренеплоди на зберігання.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте цибулини і бульби для зберігання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при тривалому транспортуванні і будуть довго стояти в букетах.

post_thumb_preview
В будинку

День підходить для невеликих домашніх справ. Можна зробити невеликий ремонт, легке прибирання в будинку, переставити меблі. Можна зайнятися випічкою. Тісто сьогодні вийде особливо смачним і повітряним.

Корисно знати!

У дні Стрільця при зростаючому місяці сприятливо прибирати зернові, листові овочі, фрукти, ягоди, листя і насіння лікарських трав.

Опубліковано: 29 сер 2019
Переглядів: 1305
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.