Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 22 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Продовжуйте висаджувати вкорінені живці і саджанці плодових дерев і ягідних кущів, сіяти і садити декоративно-квітучі і швидкозростаючі лікарські культури. Рекомендується обробка землі вільних ділянок: перекопування, розпушування, прополка, проріджування і підгортання сходів.

post_thumb_preview
На городі

Можна сіяти і садити рослини на насіння, у них буде багато зелені і незначний урожай. Продовжуйте збирати урожай коренеплодів. В Стрільці не варто організовувати полив і обрізку.

post_thumb_preview
У квітнику

Викопуйте цибулини і бульби для зберігання. Зрізайте квіти. Вони відмінно збережуться при транспортуванні і будуть довго стояти в букетах. Також в Стрільці добре сіяти декоративно-квітучі рослини, вони швидше зацвітуть.

post_thumb_preview
В будинку

Несприятливий день для заняття домашніми справами, особливо прибиранням. Відправляйтеся краще на кухню. Випічка сьогодні вийде особливо смачною. Продовжуйте заготовлювати вирощену продукцію на зиму: консервуйте, соліть, квасьте капусту.

Корисно знати!

Стрілець є малородючим знаком. Рослини вкрай чутливі до будь-яких механічних пошкоджень, тому при будь-яких садово-городніх роботах потрібна обережність.


 

Опубліковано: 29 сер 2019
Переглядів: 1231
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.