Прийом замовлень
0 (800) 33-32-43
Відділ консультацій
0 (800) 33-72-73
0

Місячний календар садівника-городника 21 вересня 2022

post_thumb_preview
У саду

Сьогодні в саду трохи роботи. Полийте клумби, розпушуйте землю навколо рослин. Можна вносити в грунт добрива і закладати органіку в компост. Продовжуйте заготовляти листя лікарських рослин. Обробіть сад від хвороб і шкідників.

post_thumb_preview
На городі

Відправляйтеся в город і займіться посівом насіння луків, кропу, щавлю, крес-салату, кореневої петрушки. Також сприятлива в Скорпіоні посадка і пересадка селери, ревеню, спаржі, цибулі-сівка. Можна садити озимий часник.

post_thumb_preview
У квітнику

Садіть і сійте квіти, лікарські та пряні трави. Саме час провести підзимову посадку ірисів і холодостійких лілій. Висаджуйте цибулини гіацинтів і крокусів.

post_thumb_preview
В будинку

Ідеальний день для домашніх клопотів. День підходить для будь-якої активності по дому. Якщо ви збираєтеся затіяти ремонт, вибирайте світлі кольори, щоб привнести в приміщення більше світла.

Корисно знати!

Скорпіон є вологим і родючим знаком. У дні Скорпіона плоди зазвичай стають смачніше і ароматніше. Можна сіяти багато культур.

Опубліковано: 29 сер 2019
Переглядів: 1060
(Голосів: 0, Рейтинг: 0)
Дім і Сад використовує cookie-файли, щоб поліпшити ваше враження від покупок на нашому сайті. Якщо ви продовжите користуватися нашими послугами, ми будемо вважати, що ви згодні з використанням cookie-файлів.